Przenieś bezpłatnie swój numer do wRodzinie. To bardzo proste!

Co zrobić, aby przenieść numer? Wybierz dla siebie najlepszą opcję:

1. Wypełnij formularz online! Po pozytywnej weryfikacji wniosku rozpoczynamy procedurę przeniesienia numeru zgodnie z terminem, który wskazałeś w dokumencie. Pozostaje Ci jedynie czekać na swoją kartę SIM!

Wypełnij formularz przeniesienia numeru

 

lub

 

2. Zadzwoń na Naszą Infolinię (720 00 7777) i złóż dyspozycję przeniesienia numeru podczas rozmowy!

Na podstawie podanych przez Ciebie danych (pamiętaj, aby przygotować dokumenty, między innymi swój dokument tożsamości) przygotujemy Wniosek, który wraz z kartą SIM przywiezie do Ciebie kurier w ciągu 3 dni roboczych.

Podpisz wniosek, a kurier zwróci nam go w ciągu 7 dni. Gdy pozytywnie zweryfikujemy zwrócony i podpisany przez Ciebie wniosek, rozpoczniemy procedurę przeniesienia numeru do sieci wRodzinie we wskazanym przez Ciebie terminie.

 

Wypełniłeś już wniosek? O postępach prac nad przeniesieniem numeru informujemy na bieżąco! Zawiadomimy Cię o terminie przeniesienia numeru formą, którą wybrałeś we Wniosku.

 

Sprawdź Regulamin przeniesienia numeru do sieci wRodzinie:

Regulamin przeniesienia numeru

 

Przenieś swój numer do wRodzinie i aktywuj Pakiet 60 dni!
10 GB internetu / Rozmowy i SMS-y w Polsce bez dodatkowych kosztów za jedyne 30 zł / 60 dni! oraz 24 miesiące ważności konta po każdym doładowaniu.

Przeniesienie numeru do sieci wRodzinie jest darmowe.

Przeniesienie numeru nastąpi pomiędzy godziną 24:00 a 6:00 w dniu udostępnienia numeru przez obecnego operatora.

Regulamin przeniesienia numeru do sieci wRodzinie: https://wrodzinie.com.pl/images/doc/Regulamin_przeniesienia_numeru.pdf

Pamiętaj, aby Twoje dane wpisane w formularzu lub podane Konsultantowi podczas rozmowy muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi u obecnego dostawcy, w innym przypadku Wniosek zostanie przez niego odrzucony.

Po otrzymaniu formularza lub telefonicznego przyjęcia Wniosku, wyślemy do Ciebie kuriera wraz z Wnioskiem do podpisu oraz z Kartą SIM wRodzinie na którą Twój numer zostanie przeniesiony.

Pamiętaj, aby podczas wizyty kuriera okazać mu dokument, którym posługujesz się składając Wniosek! Pozwoli to kurierowi na weryfikację Twoich danych. Podpisz dokument i zwróć go kurierowi, który w ciągu 7 dni dostarczy go do Nas.

Przeniesienie numeru nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie, licząc od dnia dostarczenia przez kuriera do Nas prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Ciebie Wniosku.

Informację o rozpoczęciu świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci wRodzinie otrzymasz SMS-em, mailowo lub telefonicznie (w zależności od wybranego sposobu kontaktu).

Po aktywacji zachęcamy do doładowania konta https://doladowania.wrodzinie.com.pl/ i aktywacji Pakietu 60Dni https://bliscyblizej.pl/

 

PAMIĘTAJ!
Karta SIM Twoje dane wpisane w formularzu lub podane Konsultantowi muszą być zgodne z danymi zarejestrowanymi u obecnego operatora, w innym przypadku Wniosek zostanie przez niego odrzucony!